Monday, 10 July 2017

Croatia 2017 - 1 - 17-22.06

Hellou,

Jälle olen pikalt eemal olnud,aga nüüd olen tagasi ja see postitus on meie tripist Horvaatiasse mu kuti ja ta perega. Kokku oli reis 12 päeva (17.06-28.06) aga kuna pilte on päris palju,siis otsustasin teha 2 postitust,see on siis esimene nendest.

Horvaatiasse sõitsime me 7-kohalise autoga ja ilma peatusteta(v.a tankla ja söögipeatused)Niiet esimesed 1,5 päeva me veetsimegi autos,mis tol hetkel tundus täielik piin,aga see oli kõike seda väärt.Esimesed päevad kui kohale jõudsime,me puhkasime ikka täie hooga,magasime kaua tahtsime( ikka ärkasime 8-9 aeg,sest sellises palavuses oli lihtsalt võimatu magada,iga päev oli kraade üle 30)sõime,jõime veini,käsisime rannas,jalutasime mööda meie pisikest Šilo linnakest ringi ja sõime ja jõime veel.Aga just seda me tol hetkel vajasimegi.


Hellou,

Again I've been away for a long time,but now I'm back and this post is about our roadtrip to Croatia with my Bf and his family.Our trip lasted for 12 days(17.06-28.06) and because I have a lot of pictures,i decided to do 2 separate posts about the trip,so this is the first one.

We drove there with a car and without stops(except fuel and food stops)So the first 1,5 days we spent in the car.It felt like hell at that moment but it was totally worth it! First days we spent in Croatia,we went on a full on vacation-mode,we slept as long as we wanted(still woke up at 8-9am because it was too hot to handle,over 30degrees every day)ate,drank some wine,went to the beach,walked around the city of Šilo and ate and drank some more,But that was exactly what we needed.

Siin siis pildid meie esimestest päevadest (here are the pictures of our first days on our holiday) Enjoyyy ! :

obviously some snapchat selfies on the road :D

one happy girl :D


Šilo
my masterchef

some snapchat selfies while waiting for the food :D

and more..

It was so hot,that without cold drink,you could'nt go anywhere :D


No comments:

Post a comment